Akt Intronizacji Jezusa na Króla Polski w Giżycku, 22.08.2021 🇵🇱💞 – YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCeeGTxNBIzy02WgsG7ZWfLw?fbclid=IwAR09RPbZqFnzyIFUtUW4Zu7nSqnxM1ENWHdISaU9U2TE3x8oTm45WURHw4A

 

Wiedza i Wiara – ks. prof. Tadeusz Guz.

 

NIEZALEŻNI BADACZE MEDYCZNI : PRZEBADALI POD MIKROSKOPEM PREPARATY MODERNNY I PFI”SS”ERA.28 SIERPNIA 2021

 

Wysłany dnia 28/08/2021

Uchodźca, ale także chrześcijanin? Wtedy jesteś niechciany w Ameryce Joe Bidena.

—————————————————————————————————————————————–

Otaczające kraje muzułmańskie mają więcej współczucia dla chrześcijańskich uchodźców niż administracja Bidena, która wydaje się dążyć do maksymalizacji nędzy i chaosu w Afganistanie – dlaczego ? (Różne wyjaśnienia tej celowej strategii „chaosu”)

—————————————————————————————————————————————–

Rząd Bidena aktywnie blokuje ratowanie afgańskich chrześcijan, którym grozi straszliwa śmierć, gdy wpadną w ręce talibów. Dobrze znany amerykański konserwatywny szef telewizji Glenn Beck szybko zebrał 30 milionów dolarów, aby zabrać chrześcijan samolotem, ale jest mocno przeciwny przez Biały Dom i Departament Stanu. Tymczasem zarówno przyjaciele, jak i wrogowie zastanawiają się, co może być prawdziwym powodem celowo wybranej przez Bidena strategii „chaosu” w Afganistanie.

31 sierpnia to ostateczny termin opuszczenia Afganistanu. Beck powiedział Fox News, że „największym problemem jest Departament i Biały Dom. Wszyscy inni pracują razem, odkładając na bok dzielące ich różnice i próbując zapewnić tym ludziom bezpieczeństwo. Ale Departament i Biały Dom blokowały nas w każdym punkcie”.

„Nawróceni chrześcijanie zostaną żywcem spaleni”

Przed wczorajszym poważnym atakiem na lotnisko w Kabulu organizacja Becka, Fundusz Nazareński, zdołała już przetransportować 5100 uchodźców do samolotów (na zdjęciu) . 500 uchodźców, głównie chrześcijanek i dzieci, czekało na wejście do następnego samolotu. Następnie funkcjonariusz wojskowy odesłał ich do obszaru poza chronionym obszarem lotniska.

„Mam zdjęcia, na których błagają o pozwolenie na powrót przez bramę” – powiedział Beck. „Mam zdjęcia krwi i części ciała i nic poza śmiercią w tej samej okolicy… Musimy teraz narazić ludzi na jeszcze większe niebezpieczeństwo, aby spróbować przemycić tych chrześcijan. Nie tylko pewna śmierć czeka na nich; zostaną żywcem spaleni za to, że zostali nawróceni chrześcijanami”.

„Kraje muzułmańskie mają więcej współczucia niż nasz własny rząd”

„Kraje islamskie, kraje muzułmańskie są bardziej skłonne do przyjęcia chrześcijan z Afganistanu niż nasze Departamenty Stanu” – powiedział szef Foxa, Tucker Carlson. Beck: „Tak, mają więcej współczucia dla tych chrześcijan niż nasz własny rząd. To bolesne, upokarzające i złe”.

Ministerstwo blokuje nawet próby zapewnienia bezpieczeństwa chrześcijanom w innych krajach, takich jak Macedonia. Ambasador Macedonii otrzymał telefon od Amerykanów z nakazem nieprzyjmowania tych uchodźców.

Republikański senator Tom Cotton (Arkansas) potwierdził w rozmowie telefonicznej, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych Bidena stanowi ogromną przeszkodę, nawet w ewakuacji obywateli brytyjskich, którzy są małżeństwem z afgańskimi partnerami, nawet jeśli sami płacą za własną ewakuację.

Amerykanie zostawiają talibom ogromną ilość sprzętu

Na całym świecie przyjaciele i wrogowie zastanawiają się, co może być prawdziwym powodem chaotycznego wycofania się Bidena z Afganistanu. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że Pentagon i Biały Dom starają się stworzyć jak największy bałagan.

Wojsko USA pozostawiło talibom dziesiątki tysięcy pojazdów, ponad 200 samolotów i helikopterów, ponad 600 000 broni palnej, prawie 1400 granatników, ogromną ilość amunicji, pocisków i materiałów wybuchowych, drony, sprzęt laserowy i elektronikę. Obejmuje to również wysoce zaawansowany sprzęt komunikacyjny i zagłuszający, który można wykorzystać między innymi do blokowania dronów.

Jeśli ta technologia wpadnie w obce ręce, wróg może skutecznie oślepić i okaleczyć amerykańską armię. I to nie tylko armia amerykańska, ale także wszystkie siły zbrojne, które używają głównie amerykańskiego sprzętu (np. holenderskie i izraelskie). (2)

Kilka (nakładających się) możliwych wyjaśnień tej celowej strategii „chaosu”:

* Mówi się o „miodowej pułapce”: Amerykanie czekają, aż Talibowie (i ISIS) użyją całego tego sprzętu wojskowego, a następnie je zniszczą . Można mieć nadzieję, że ugrupowania terrorystyczne najpierw zadają tym sprzętem ogromną liczbę ofiar;

* Obecne i nadchodzące szokujące obrazy mogą mieć na celu zdobycie publicznego poparcia dla planowanej, znacznie większej operacji wojskowej/ponownej okupacji (kraj ma jedne z największych rezerw litu na świecie. Dlaczego USA miałyby z tego zrezygnować?);

* Poważna wojna wkrótce rozpocznie się gdzie indziej, prawdopodobnie przeciwko Iranowi i/lub Chinom. Oba kraje graniczą z Afganistanem. Tamtejsze wojska byłyby „siedzącymi kaczkami” w wojnie z Ameryką (/ Izraelem, w przypadku Iranu);

* Zbliża się nieuchronny krach finansowo-gospodarczy (reżim Bidena wydaje bezprecedensowe kwoty pieniędzy), który może zostać wywołany przez konflikt militarny o Tajwan, a następnie Chiny postanawiają zrzucić wszystkie rezerwy dolarowe;

* Chaos ma wywołać jak największy napływ uchodźców, co jeszcze bardziej osłabi region i Europę;

* Napięcia wewnętrzne w USA są tak wysokie, że kraj jest już znacznie bliżej kolejnej wojny domowej, niż się obecnie uważa. Wszystkie oddziały mogą być potrzebne do narzucenia dyktatury klimatycznej/szczepionkowej Bidena i wypowiedzenia wojny konserwatywnym Amerykanom;

* Wycofanie się otwiera drogę do kolejnego mocarstwa okupacyjnego: Turcji, która jest chętnie manipulowana przez Amerykę do wojny z Chinami (muzułmanie ujgurscy w Chinach nie bez powodu używają osmańskich flag i czekają na „wyzwolenie” przez Turków). W obliczu ogromnego napływu uchodźców Turcja ma we własnych oczach ważny powód do podjęcia działań militarnych w Afganistanie, po części dlatego, że kraj jest już wypełniony syryjskimi uchodźcami.

Podsumowując, wielki globalistyczny plan gry w kierunku Trzeciego Świata, „Armagedon” i tak długo planowany „Ordo ab Chao” Lucyferiany Nowy Porządek Świata wydaje się być również na poziomie geopolitycznym, ostatnia faza przechodzi do rzeczy. Dokładnie, jak długo potrwa ta ostatnia faza – 10 lat lub jeszcze tylko 2 lub 3 lata – w tej chwili nikt nie jest w stanie przewidzieć z całą pewnością.

 

red. W. Sumliński ujawnia mało znane fakty o kardynale Nyczu

 

Biskup Hiiboro Kussala: Błagam, nie zostawiajcie nas samych…!

 

Grzegorz Braun: Urządzimy im p o c o v i d o w ą NORYMBERGE

 

Jan Pospieszalski: To są GROŹNI ludzie

„KAŻDY RODZIC, KTÓRY SIĘ GODZI NA WYSZCZEPIENIE SWOJEGO DZIECKA, POWINIEN MIEĆ ODEBRANE PRAWA RODZICIELSKIE”- Dr ZBIGNIEW HAŁAT

https://www.youtube.com/watch?v=TXErjTKTlT4

 

„To antynaukowe i nieetycze podejście”. Ordo Medicus wzywa do zaprzestania szczepienia dzieci przeciw COVID-19

https://pch24.pl/to-antynaukowe-i-nieetycze-podejscie-ordo-medicus-wzywa-do-zaprzestania-szczepienia-dzieci-przeciw-covid-19/

 

2 mln powikłań, ponad 20 tys. zgonów. Unia Europejska podała oficjalne dane na temat szczepień

https://pch24.pl/2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien/

 

Berlin: liczne protesty przeciwników obostrzeń i segregacji sanitarnej. Doszło do starć z policją

https://pch24.pl/berlin-liczne-protesty-przeciwnikow-obostrzen-i-segregacji-sanitarnej-doszlo-do-starc-z-policja/

 

Francja „zalana” antycovidowymi protestami. Na ulice wyszło ponad 160 tys. osób

https://pch24.pl/francja-zalana-antycovidowymi-protestami-na-ulice-wyszlo-ponad-160-tys-osob/

 

Żyjemy z okradania przyszłych pokoleń. Gigantyczny dług Polski28 sierpnia 2021 00:10

https://nczas.com/2021/08/28/zyjemy-z-okradania-przyszlych-pokolen-gigantyczny-dlug-polski-rosnie/

https://gloria.tv/post/ttcX7DQ7shPW1fqHMiUc7v6Gy

 

 Ken O’Keefe „WETERAN ARMII AMERYKAŃSKIEJ” ujawnia Rotszldów orz ekonomiczną niewolę (LEKTOR PL  

https://gloria.tv/post/o7JCJeTuuw9L1VrLxtxdzvPGZ

 

TRWA WOJNA ! Nie wolno nam zdezerterować – Ks. dr Franciszek Gomułczak

https://gloria.tv/post/4HrDFUYpY2uf1R4RpJgDJPWJZ

 

film „ZACOFANA POLSKA – POSTĘPOWY ŚWIAT” w YouTube

Bo tak wrogowie – napastnicy chcą aby Polacy nie umieli i nie chcieli walczyć o wolność swojej Ojczyzny.

Nagminnie oskarzają o rzeczy niezawinione i oplotkowują prawdziwych patriotów polskich. 

 


POLSKA JEST OKRADANA PRZEZ RÓŻNE PAŃSTWA I PRZEZ „SWOICH” TEŻ, A NAJBARDZIEJ PRZEZ AMERYKĘ POD POZOREM POMOCY WOJSKOWEJ, BO JESZCZE DOPŁACA IM MILIONY, ABY NAS OKRADALI.