WOJNA czy POKÓJ?  WYBIERAJCIE POKÓJ I BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE.

DLACZEGO PANUJĄCY NAD ŚWIATEM LUDZIE NIENAWIDZĄ POKOJU i SPOKOJU? DLACZEGO LUDZIE RZĄDZĄCY ŚWIATEM LUBIĄ PATRZEĆ NA NIESZCZEŚCIA INNYCH LUDZI i WSZYSTKIEGO CO ŻYJE? DLACZEGO BISKUPI a NAWET PAPIEŻE AKCEPTUJĄ TO ZŁO NA ŚWIECIE PROWADZĄCE DO WOJEN a ICH DUSZE DO PIEKŁA? DLACZEGO NIBY APOSTOŁOWIE PANA JEZUSA NIE CHCĄ EWANGELIZOWAĆ ŚWIATA, ABY MÓGŁ ZOSTAĆ NA PLANECIE ZIEMI? DLACZEGO BISKUPI z EPISKOPATU PRZEŚLADUJĄ KSIĘŻY WIERNYCH BOGU STWORZYCIELOWI ŚWIATA WALCZĄCYCH o POKÓJ? DLACZEGO RZĄD i EPISKOPAT ODDALI POLSKĘ 6.03.2019 R. w TORUNIU LUCYFEROWI z AKCEPTACJĄ Ks.T.RYDZYKA?

 

TAKICH PYTAŃ: „DLACZEGO” JEST DUŻO. SMUTNE, TO ALE PRAWDZIWE.

DLACZEGO RZĄD i EPISKOPAT NIE CHCĄ POKOJU i WOLNEJ POLSKI UZNAJĄĆ PANA BOGA JEZUSA CHRYSTUSA – „KRÓLEM POLSKI” CO SPOWODUJE, ŻE POLSKA BĘDZIE WZOREM POKOJU i ZGODY MIĘDZY LUDŹMI DO NAŚLADOWANIA PRZEZ INNE PAŃSTWA, BO TYLKO BÓG CUDA CZYNIĄCY JEST SPRAWIEDLIWY i MOŻE ZAMIENIĆ SERCA LUDZI NA MIŁOSIERNE i NASTĄPI POKÓJ i ZGODA BEZ ŻADNYCH KONFLIKÓW ORAZ KŁOPOTÓW. JEDNAK BÓG WYMAGA OFICJALNYCH AKTÓW SPISANYCH i PODPISANCYH PRZEZ RZĄD i EPISKOPAT.

 

Czy dalej ludzie z Twojego otoczenia twierdzą, że tą bitwę, ostateczna rozgrywkę, wygramy marszami pokojowymi? Kawałeczek po kawałku będą zabierać nam więcej… Wystarczy spojrzeć na Australię, co tam się dzieje… co Nas czeka… tylko z Nami robią to stopniowo.

https://gloria.tv/post/fuowvVKgtPVN1ncvw6vxt8JML

 

RADA MEDYCZNA TO MINISTER PRZEKUPIONY PRZEZ RZĄDZĄCYCH ŚWIATEM I SAMI WYBIERAJĄ WIECZNOŚĆ W NIEGASNĄCYM PIEKLE. MINISTER ZDROWIA: RADA MEDYCZNA AKCEPTUJE DOPUSZCZENIE TRZECIEJ DAWKI SZCZEPIENIA DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI ODPORNOŚCI.

https://gloria.tv/post/BMz3CyTwGpuK22sHw4mwqvz9B

 

NIECH TEN FILM OBEJRZĄ BISKUPI RZĄDZĄCY EPISKOPATEM I NIECH RATUJĄ POLSKĘ, NAS I SIEBIE ODDAJĄC NASZĄ OJCZYZNĘ BOGU JEZUSOWI KRÓLOWI POLSKI, BO PO TRZECIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ NIE BĘDZIE JUŻ KOMU ROZWAŻAĆ, KTÓRY NAPASTNIK BYŁ GORSZY, BO I NAPASTNIKÓW NIE BĘDZIE – WSZYSTKO ZGINIE.

Kpt. Aleksander Kuchciewicz: Sowieci byli jeszcze gorszymi okupantami niż Niemcy

https://www.youtube.com/watch?v=0SnYqhusel0

 

Ksiądz Prof. Stanisław Koczwara

https://gloria.tv/post/4Aezt7TvaWtb1yaLVUrYzCExL

 

26 sierpnia 2021. Wiadomość godna dzisiejszego Święta Najświętszej Maryii Panny Częstochowskiej:

Ksiądz Prof. Stanisław Koczwara: ” Maryja nawróciła Azteków i Maryja też nawróci Muzułmanów …”

Po objawieniach w Guadalupe w ciągu sześciu lat osiem milionów Indian przyjęło chrzest.

 

Całe ciało zaczęło gnić – w tydzień po przyjęciu „bezpiecznej szczepionki” Pfizera

https://gloria.tv/post/2dzvjsFhV9NRBPbSdkfq9YJY2

 https://thecovidblog.com/2021/08/23/toxic-epidermal-necrolysis-49-year-old-new-york-woman-develops-life-threatening-skin-rotting-disorder-one-week-after-pfizer-mrna-injection/ 

bibula.com/?p=127497


Lekarze ze szpitala Prince Mohammed Bin Abdulaziz Hospital w Rijad (Arabia Saudyjska) wydali komunikat dotyczący stanu zdrowia 49-letniej kobiety, u której w tydzień po wstrzyknięciu pierwszej dawki „szczepionki przeciwko Covid-19” firmy Pfizer, rozwinęła się cała gama poszczepiennych skutków ubocznych.
„Pacjent zaczął mieć gorączkę, osłabienie, bóle głowy, po czym rozpoczął się proces zmian skórnych