Raport okresowy z analizy fiolki ze szczepionką firmy Pfizer 28 czerwca 2021 r.

 

Breaking News:
 La Quinta Columna dzieli się oficjalnym raportem okresowym z analizy fiolki ze szczepionką firmy Pfizer
28 czerwca 2021 r. 

Jest to oficjalny raport wstępny z Uniwersytetu w Almerii, podpisany przez prof. dr Pablo Campra Madrid, który akredytował wszystko, co La Quinta Columna pokazała w swoich programach dotyczących analizy optycznej i transmisyjnej mikroskopii elektronowej fiolki szczepionki Pfizer, w której zaobserwowano tlenek grafenu.
Jak już wcześniej przewidywano, do ujawnienia pozostały jeszcze inne analizy i raporty. Dokument posiada podpis cyfrowy profesora i oficjalną pieczęć Uniwersytetu w Almerii.

Jak poinformował biostatysta i założyciel La Quinta Columna Ricardo Delgado, dokument ten zostanie wkrótce wydany w większej liczbie języków.

La Quinta Columna prosi, abyście podzielili się tym dokumentem tak bardzo, jak to tylko możliwe, aby rozprzestrzenił się wirusowo, abyście zrobili kopie, wydrukowali je i zanieśli do centrów ambulatoryjnych, do wszystkich możliwych miejsc, aby ludzie wiedzieli, co jest w tych fiolkach. Podzielcie się tym z waszymi krewnymi, na posterunkach policji, wyślijcie to załączone do ludzi, którzy popierają te obowiązkowe szczepienia, mimo że fiolki zawierają ten toksyczny związek, który powoduje śmierć wielu ludzi na całym świecie. Każdy musi wiedzieć o tym bezpośrednim i rażącym ataku na ludzkość, każdy musi wiedzieć, że jest zatruwany.

Dokumenty te zostały udostępnione za zgodą tych, którzy analizowali fiolkę. Jak wiecie, Piąta Kolumna dostarczyła fiolkę, która została poddana analizie i obiecują, że będzie więcej analiz z innych laboratoriów, które już są w toku. Ponadto mają nadzieję, że ten wstępny raport dotrze do większej liczby profesorów, badaczy, naukowców i ekspertów w tej dziedzinie, tak aby oni również mogli rozpocząć analizę tych fiolek z dużą zawartością tlenku grafenu, z dużą zawartością tej straszliwej trucizny, którą wstrzykują ludziom, a która trafia prosto do mózgu.

Roześlijcie ten dokument do wszystkich, rozdajcie kopie w punktach szczepień, wyjdźcie z megafonem w ręku i poinformujcie ludzi, którzy naiwnie wierzą, że te szczepionki ich przed czymś ochronią. W tych fiolkach nie ma nic poza złem, które dostanie się do ich żył, jeśli zgodzą się zaszczepić.
https://www.orwell.city/2021/06/official-preliminary-report.html

Dr n. med. Marek Błażejak o wnioskach które wyciągnęli niemieccy lekarze z pandemii COVID-19 YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=0OLOSqWyeRo

Dr n. med. Marek Błażejak o wnioskach, które wyciągnęli niemieccy lekarze z pandemii COVID-19.

 Posłuchajcie jeszcze jednego ciekawego głosu z konferencji Ordo Medicus, na której przywołano szereg obserwacji lekarzy z pierwszej linii frontu oraz naukowych argumentów bazujących na rzetelnych badaniach z Niemiec, Stanów Zjednoczonych i innych krajów, uzasadniających krytyczne podejście do szczepień. Lekarze i naukowcy pokazali także szerszy obraz skutków polityki zdrowotnej prowadzonej od kilkunastu miesięcy przez rządy wielu krajów. Zdumienie budzi fakt, że groźna, nowa i ciężka w leczeniu choroba, nie sprowokowała polskich lekarzy patologów do badań sekcyjnych i pogłębionej autopsji ofiar wirusa. Okazało się, że były wręcz zalecenia by – ze względu na zagrożenie – tego nie robić. Takie podejście skrytykował Polak na stałe pracujący w Hamburgu,

dr n. med. Marek Błażejak.

 
WIERSZ K. WĘGRZYNA  pt.”SZATAŃKI PLAN” i WIĘCEJ 

Wiersz K. Węgrzyna pt.”SZATAŃKI PLAN” proszę o podanie w mediach i wśród znajomych – BÓG ZAPŁAĆ.
Pozdrawia Grzegorz.
– KOMU PRZESZKADZA SZACUNEK WOBEC BOGA?
– Bractwo Kapłańskie św. Piusa X– Maryja znakiem w czasie pandemii
– Komentarz Tygodnia: Jest nadzieja – drugi człowiek
– Kryzys w relacjach z Izraelem
– PCh24 – PRAWY PROSTY- Izrael, Afganistan i TVN

https://youtu.be/v8iepwsHEo8

– SUMLIŃSKI OSTRO o środowiskach żydowskich – proszę wysłuchaj i zachowaj.
https://youtu.be/uoz8In6mDMg
Reversed word COVID > DIVOC . The meaning of the word DIVOC : possession of an evil spirit and is of Hebrew origin ( obsession ) . Meaning in Latin: tear away, tear apart, disrupt, tear, tear to pieces.