koniecznie przesluchajcie

 

Dzięki zaangażowaniu naszych członków, wielu obcych osób, naszych Rodzin I Przyjaciół oraz cudownej firmie przewozowej Rumcajs z Hrubieszowa, 13 sierpnia udało nam się przewieźć do naszych Rodaków mieszkających na Wołyniu w miejscowości Maniewicze mnóstwo darów!
Decyzję o wyjeździe podjęliśmy spontanicznie na zebraniu i w ciągu trzech tygodni udało nam się wszystko zorganizować, a także zebrać bardzo dużo darów. W sobotę część osób z radością przyszla spotkać się z nami oraz wziąć to czego potrzebują . Niestety nie zastaliśmy naszej kochanej Leny , która musiała z chłopcami wyjechać na wykopki , ale wszystkie przygotowane dla niej i dla chłopców dary czekaja na nich u księdza.  Wysłuchaliśmy wielu tragicznych ludzkich historii. Nasza 95 letnia  babcia Mania która znacie z naszego poprzedniego wyjazdu , połamała oba biodra , została odnaleziona dopiero po kilku dniach od tego nieszczęśliwego wypadku . Ponieważ wielu  z naszych podopiecznych to małżeństwa mieszane , nie udało nam się spotkać z wieloma osobami osobiście- obchodzili teraz święto Makowija – poświęcenie maku i miodu , oraz oczywiście w niedziele swieto Matki Bożej Zielnej . Z tymi z którymi nie udało nam się spotkać, spotkamy się następnym razem , a wszystkie dary odbiora osobiście od księdza.
W przerwie między sortowaniem i rozdawaniem darów, odbyliśmy krótka wycieczke do Kostiuchnowki , gdzie rozpoczęła się droga Polski do niepodległości. 
 
Było to dla nas niezwykle przeżycie, móc stanąć osobiście w tym miejscu .
Po powrocie przygotowaliśmy wspolnie uroczysta kolację , a w niedziele po Mszy świętej wyjechalismy w kierunku Lublina. 
W związku z tym że podjęliśmy decyzję o kolejnym terminie wyjazdu- 10 grudnia, będziemy zbierać:
 
Żywność długoterminowa
Środki czystosci
Kosmetyki
Pampersy dla dzieci i dorosłych
Slodycze
Nowe zabawki
Nową odziez ( nie prowadzimy już zbiórki odzieży używanej ze względu na to że trafiało do nas bardzo dużo rzeczy nie nadających się do użytku)
Artykuły szkolne
Karmę dla zwierząt
Suplementy diety
Mleko modyfikowane oraz kaszki i obiadki dla dzieci
 
NASZ NR KONTA 87 1140 2004 0000 3802 7520 9715
 
Oraz wpłaty z zagranicy PL87 1140 2004 0000 3802 7520 9715
Swift Mbank BREXPLPW – tytłem ” darowizna na cele statutowe”
 
Oraz PayPal
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim którzy wsparli nas tym razem , przekazujemy serdeczne podziękowania od naszych rodaków ❤
Witam serdecznie,
Zachecam was do przesluchania ciekawych rekolekcji o zagrozeniach duchowych, szczegolnie polecam rodzicom ktorzy maja dzieci.
Pozdrawiam Bozena

 

ks.Marek Balwas kaplan na wozku inwalidzkim – rekolekcje o zagrozeniach 

https://www.youtube.com/watch?v=TZrhS6kl6vg

Polecam rowniez piekna konferencje Zakochaj sie w Jezusie
https://www.youtube.com/watch?v=5j-AL8a5Y7U
http://chomikuj.pl/dafipl/Konferencje/ks.+Marek+Ba*c5*82was-/ks.+Marek+Ba*c5*82was-+Zakochaj+si*c4*99+w+Jezusie