Ponieśliśmy Państwa głosy do głównej siedziby Netflixa
Szanowni Państwo

bardzo dziękuję za przyłączenie się do ponad pół miliona aktywnych obywateli, którzy podpisali naszą petycję, aby domagać się szacunku od hollywoodzkiego giganta, którym jest dziś Netflix.

Nasza petycja potępiająca bluźnierczy serial Paradise P.D. zebrała 510 508 podpisów na całym świecie.

Kilka dni temu dostarczyliśmy petycję (razem z pół miliona Państwa podpisów) do prezesa Netflixa Reeda Hastingsa i wzmocniliśmy dodatkowo widoczność naszego protestu, aby mieć pewność, że dotarło do niego nasze przesłanie wystarczająco głośno i wyraźnie: „Usuńcie Paradise P.D.”.

Bardzo proszę obejrzeć nasze najnowsze wideo nakręcone bezpośrednio przed siedzibą Netflixa w Los Gatos w Kalifornii.

https://em.citizengo.org/OTA3LU9EWS0wNTEAAAF-_iJwFIoM9R_M4JgroHFARRr2il1FIio-QjHJtTOFjpG0D3UOTS6U_iOdKHrjLheDkmtmEFw=

 

Nie mają Państwo konta na Facebooku? Prosimy kliknąć tutaj, aby obejrzeć video w serwisie YouTube.

Niestety, to nie pierwszy raz, kiedy Netflix pozwolił sobie na bluźnierstwo wobec wizerunku Jezusa Chrystusa: być może pamiętają Państwo obsceniczny serial „Pierwsze kuszenie Chrystusa” i związaną z nim kampanię z zeszłego roku (z ponad 1,5 mln podpisów).

Ten najnowszy atak na Jezusa Chrystusa pojawił się w trzecim sezonie animowanego Paradise P.D. w odcinku, w którym Jezus zostaje pokazany jako postać angażująca się w pornograficzne akty seksualne.

Obraz jest obscenicznie obraźliwy. Jezus Chrystus schodzi z krzyża, aby zabić swoich prześladowców z broni maszynowej, a następnie uprawiać seks z dwiema kobietami.

Nasz zespół chciał mieć pewność, że Netflix ma świadomość skierowanego do niego protestu.

W tym celu autobus oklejony głównym przesłaniem naszej petycji przez 3 dni krążył wokół siedziby Netflixa , by w końcu zaparkować przy głównym wejściu do budynku, w którym mieści się koncern i dostarczyć Państwa podpisy pracownikom filmowego giganta.

Przy wejściu pracownicy sfotografowali nas i nasz autobus. Aby dostać się do Los Gatos (siedziby Netflixa), przejechaliśmy nim przez most Golden Gate, demonstrując w ten sposób wiadomość od wszystkich Państwa:

Nie poddamy się, dopóki Netflix nie wycofa się z obraźliwego przedstawiania postaci Jezusa Chrystusa w serialu „Paradise P.D.”.

Bardzo prosimy o podzielenie się naszym wideo z przyjaciółmi i rodziną w mediach społecznościowych. I, co najważniejsze, towarzyszenie nam dalej, albowiem nie ustajemy w walce z bluźnierstwami na platformie Netflix.

Dziękuję, w imieniu całej społeczności CitizenGO!

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO

P.S. Nie jest jeszcze za późno na podpisanie petycji. Jeśli jeszcze nie przyłączyli się Państwo do naszego wezwania, bardzo prosimy o podpis teraz, aby także Państwa głos został usłyszany. Powiedzmy Netflixowi, żeby wycofał Paradise P.D.!