Izrael chce chipować dzieci w szkołach? …

facebook.com/login/https://gloria.tv/post/VsB7KpHRqjVj2Tu6EPMBZPDTs

 

 

WOJNY RELIGIJNEJEST TYLKO JEDEN BÓG WSZECHMOGĄCY W TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ JEDYNY PRZEDWIECZNY, KTÓRY STWORZYŁ NIEBO I ZIEMIĘ I CAŁY ŚWIAT. NIECH NIKT NIE MÓWI, ŻE JEST WIELU BOGÓW, BO BÓG ISLAMISTÓW MA ZUPEŁNIE INNE ZASADY RAJU – KTÓRYCH MY KATOLICY NIE CHCEMY ZNAĆ, LECZ NIE KRYTYKUJEMY ŻADNEJ RELIGI – NIECH KAŻDY WIERZY W KOGO CHCE I PROSIMY, ŻEBY NIKT NIE SZYDZIŁ Z NASZEGO PANA BOGA ZBAWICIELA. BÓG WSZECHMOGĄCY JEST MIŁOŚCIĄ I DAŁ LUDZIOM WOLNĄ WOLĘ – NIE ZMUSZA DO NICZEGO, NATOMIAST INNI BOGOWIE NAKAZUJĄ RÓŻNE RZECZY – ZABIJAĆ KATOLIKÓW TEŻ, GDY NIE CHCĄ PRZEJŚĆ NA ICH RELIGIĘ.

UPADEK AFGANISTANU – CZY W 2021 ŚWIATU GROZI WIELKA WOJNA RELIGIJNA, KTÓRA BĘDZIE TRZECIĄ WOJNĄ ŚWIATOWĄ?

https://globalna.info/2021/08/17/upadek-afganistanu-czy-w-2021-swiatu-grozi-wielka-wojna-religijna-ktora-bedzie-trzecia-wojna-swiatowa/ 

17 sierpnia 2021

 W Afganistanie powstaje SUPER-ISIS, nowe państwo islamskie o mocy, która nie śniła się futurologom. Świat wkroczył właśnie na nieznany teren.

Dr Władimir Zelenko: nowy holokaust poprzez szczepionki

https://gloria.tv/post/ebFpwJCrDAw347wCyQzgJEsfr

Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci

https://gloria.tv/post/WeE1M8LChWDJ43qGq2gto6dCq

PRAWDZIWA MOC ”TABLICY OUIJA” – TO CO PRZYZWIESZ ZOSTANIE JUŻ Z TOBĄ NA STAŁE.

https://globalna.info/2021/08/17/prawdziwa-moc-tablicy-ouija-to-co-przyzwiesz-zostanie-juz-z-toba-na-stale/ 

Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich.(Ef 6, 11-12).

Jabłonowski NAJWAŻNIEJSZE MUSISZ TO WIEDZIEĆ

https://gloria.tv/post/Dhc44JDuzJhn1sN81vwZockX6