Ten Naród Żydowski wybrany przez Boga Ojca jest bardzo dziwny – ma tak dużo przykładów Bogu Ojcu nieposłuszeństwa za co bardzo dużo razy „płacił” swoją tragedią i nadal to samo robi. Wyrzekli się najlepszego Przyjaciela Boga Wszechmogącego i uciekli do Egiptu a mimo zdrady Bóg Ociec ulitował się nad nimi i wyprowadził ich do Ziemi Obiecanej. Niestety znowu zdradzili Boga bo nalepili cielców i zamiast 40 dni szli 40 lat. Dopiero odzyskali wolność w 1960 roku i nadal chcą rządzić całym światem bezbożnie, czyli po diabelsku.

TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA ZNOWU PRZEZ EPISKOPAT ŻYDOWSKI W POLSCE.

http://ksiegaprawdy.pl/2021/05/12/druga-pieczec-iii-wojna-swiatowa-2/

Modlitwa Krucjaty 54

Modlitwa do Ojca o osłabienie wpływu trzeciej wojny światowej

O Ojcze Niebieski, w Imię Twojego Syna umiłowanego, Jezusa Chrystusa, Który ogromnie cierpiał za grzechy ludzkości, prosimy, pomóż nam w tych trudnych czasach, które mamy przed sobą.

Pomóż nam przetrzymać prześladowania planowane obecnie przez chciwych rządzących i tych, którzy chcą zniszczyć Twoje kościoły i Twoje dzieci.

Drogi Ojcze, błagamy Cię, abyś pomógł wyżywić nasze rodziny i uratować życie tych, którzy będą zmuszeni do wojny wbrew ich woli.

Kochamy Cię, drogi Ojcze.

Błagamy Cię, abyś pomógł nam w potrzebie.

Ocal nas od uścisku antychrysta.

Pomóż nam przetrwać jego znamię – znamię bestii, odmawiając jego przyjęcia.

Pomóż tym, którzy Cię miłują, pozostać wiernymi Twojemu świętemu Słowu w każdym czasie, tak abyś mógł udzielić nam Łask, byśmy przetrwali w ciele i duszy.Amen.