OD LAT RZĄDZĄ ŚWIATEM I NA ŚWIECIE LUCYFERYCZNI LUDZIE I TO JEST BARDZO SMUTNE, BO APOSTOŁOWIE BOGA POWINNI ICH NAWRACAĆ I WALCZYĆ O ŻYCIE STWORZEŃ NA ZIEMI A ONI POTULNIE GODZĄ SIĘ NA ZNISZCZENIE ZIEMI, BO LUCYFER TYLKO NIENAWIDZI, NISZCZY I ZABIJA.
Wraca temat wykorzystywania komórek pozyskanych za pomocą aborcji do produkcji kowidszczepionek.
Linie komórkowe użyte w fazie produkcji i/lub testów (skutek moralny ten sam;bez tych komórek kowidszczepionki by nie powstały) zostały pozyskane z dzieci specjalnie w tym celu wyselekcjonowanych i zabitych w odpowiednim momencie, kiedy już miały wykształcone organy (miały nawet po 6-7 miesięcy). Zostały one abortowane w całości, w sterylnych warunkach, tak, że niektóre były wciąż żywe i odczuwały ból w chwili wycinania narządów. Świadome i dobrowolne przyjmowanie kowidszczepionek (skądinąd niepotrzebnych i wysoce niebezpiecznych)jest tym samym zgodą na aborcję (i to tak barbarzyńską, jak opisano powyżej), a także zachęcaniem przemysłu aborcyjno-organowego (tak, organy i tkanki pobiera się z abortowanych dzieci i sprzedaje głównie do różnych laboratoriów) do dalszej działalności. Przypomnijmy tylko, że wyhodowanie jednej linii komórkowej wymaga dokonania wielu aborcji, a każda taka linia z czasem starzeje się i wymaga wymiany na nową, czyli kolejnych dzieciobójstw. Taka jest obiektywna rzeczywistość, bez względu na mętne wyjaśnienia watykańskich „ekspertów” i tzw.„autorytetów”.

Jest jednak raczej mało prawdopodobne, by te fakty i pytania zdołały zahamować naszą podróż wkierunku totalitaryzmu na wzór chociażby australijski (obecnie Australia jest w największym lockdownie, policja nie pozwala nawet wyjść za drzwi własnego domu). W USA, w niektórychstanach (np. Nowy Jork) już niektóre restauracje i inne instytucje muszą wymagać kowidpaszportów, a pewne uniwersytety wymagają kowidszczepień od wszystkich studentów i pracowników. Niektórzy na antenie CNN nawołują do odebrania niezaszczepionym możliwości jazdy samochodem, kupowania i sprzedawania (przynajmniej online, ale z gotówką też mogą być problemy), chodzenia do restauracji, a nawet do sklepu spożywczego. W tle narasta, podsycana przez media, zarówno te tradycyjne, jak i społecznościowe, nienawiść wobec niezaszczepionych.Niebawem rządny krwi lud zacznie dokonywać samosądów, linczów i zbiorowych mordów na nas,nowej klasie pariasów, by „oczyścić” społeczeństwo z „robactwa” roznoszącego zarazę i

powstrzymującego poziom wyszczepienia od osiągnięcia magicznych pułapów procentowych (np.80% w Australii) niezbędnych do tego, aby władze pozwoliły nam powrócić do wytęsknionej wolności. Dehumanizacja zawsze poprzedza ludobójstwo; a Kryształowa Noc, Rwanda czy inne,podobne wydarzenia (jak zabijanie oskarżanych o zatruwanie studni Żydów w czasie dżumy w Europie Zachodniej) mogą z łatwością powtórzyć się i w naszych, „cywilizowanych” czasach. Tym bardziej, że propaganda nienawiści jest dziś odziana w biały kitel i dzierży broń (fałszywych)„danych naukowych” oraz sztandar walki z „dezinformacją”. Pytanie brzmi tylko: Ile czasu nam zostało?

W GOOGLE CHROME TO PRZETŁUMACZY:

www.globalresearch.ca/what-segregated-society-look-like-unvaxxed/5752550